AKS YatırımAKS YatırımAKS Yatırım

AKS Yatırım

AKS Yatırım olarak, her geçen gün önemi artan Yenilenebilir Enerji ve Maden alanında yaptığımız yatırımlar, ürettiğimiz akılcı çözümler ve projeler ile çok kısa sürede Türkiye’nin önde gelen yatırım ve mühendislik firmalarından en önemli destekleyici güçlerinden biri olduk.

Mühendislik firması olarak hizmet vermesinin yanında kendi yatırımlarını da yapıyor olması, yatırımcıların başından geçen bütün süreçleri birinci elden tecrübe etmesine olanak sağlamaktadır. AKS Yatırım, kendi deneyimlerini, müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve karşılaşılabilecek sorunları oluşmadan çözümlemek için kullanırken, güçlü mühendislik know-how ve projelerinde değer mühendisliği yaklaşımı sayesinde kaliteli, inovatif ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. 

2014 Kurulan firmamız geçen bu zaman kapsamında, yüzlerce megawatt Güneş Enerji Santral yatırımları TEDAŞ mevzuatına uygun Anahtar Teslim kurulumunu yapmanın yanında, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde yer alan, işletme faaliyetinde olan 4 Maden Sahasını ihale ile firma bünyemize dahil edildi.

Kuruluşundan bu yana detaylı proje uygulama planı hazırlanması ve benzeri hizmetler vermenin yanı sıra; ürün, hizmet, sistem süreçlerini iyileştiren ve fizibil yatırım modellemeleri oluşturarak “Değer Mühendisliği” uygulamalarımızla da yatırımcılarımıza ve elbette özünde ülkemize değer katan çalışmalara imza atıyoruz.

AKS Yatırım Kataloğu 2021